Hakkımızda

Plus Container Services,

Lojistik dünyasında, sektörün ileri gelen firmaları ile yaptığımız özel navlun anlaşmalarıyla siz değerli müşterilerimize hızlı çözüm ve butik servis anlayışı sağlayarak rekabetçi fiyat, transit süre ve talep doğrultusunda free time seçenekleri sunmaktayız.

Geniş acente ağımız ile Uzak Doğu, Orta Doğu, Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya bölgelerine ve bu bölgelerden tüm dünyaya ithalat, ihracat yüklemelerinde ve cross yüklemelerde müşterilerimize forwarding hizmetleri sunmaktayız.

Temel stratejimiz; dünya çapında büyürken dünyayı koruyan, çalışanları için en güvenli iş ortamına ve müşterileri için en güvenilir sistemlere ve hizmet kalitesine sahip çözüm ortağı olmaktır.

Memnuniyetinizin eseri olarak sürekli büyüyor ve dünya pazarını elinde tutan hatlarla olan yakın ilişkilerimiz sayesinde en hızlı, etkili, güvenli ve uygun fiyatlı seçeneklerimizle hizmetlerimizi geliştiriyoruz.

hakkimizda

Misyonumuz

Türkiye’nin stratejik konumu gereği üstünlük sağlayabileceği lojistik sektöründe ithalatını ve ihracatını arttıran firmaların lojistik operasyonlarını minimum maliyet ve maksimum kalite ile gerçekleştirerek, dünyadaki tüm müşterilerimizin lojistik operasyonlarını ve kendi ana faaliyetlerini en başarılı şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır. Müşterilerimize bu şekilde artı değer katarak onlar büyürken, Plus Container Services olarak biz de büyümeyi hedeflemekteyiz.

Vizyonumuz

Kaliteden ödün vermeden, sürekli gelişme ve büyüme anlayışı çerçevesinde, temelinde koşulsuz müşteri memnuniyeti, tam zamanında geribildirim ve hızlı çözüm bulma kavramlarını barındıran, uzun vadede hizmet sağladığı coğrafyada sektörün lider firması olmaktır.

Değerlerimiz

Saygı ve Sevgi çerçevesinde farklı görüşleri aynı çatı altında birleştirip ,tecrübemizi katarak

Tüm konularda şeffaf bir davranış sergileyerek, Adalet duygusunun bilincinde , Vaktin müşterilerimiz için nakit olduğunun farkında olarak Sürdürülebilir bir çalışma yürütmektir.